עמוד הבית / פני ההתיישבות / ח"כ איציק וקנין מתנגד להקמת שדה תעופה בעמק

ח"כ איציק וקנין מתנגד להקמת שדה תעופה בעמק

 

וקנין וחולבסקי

וקנין העומד בראש ועדת המשנה של ועדת הכלכלה בנושאי תעופה תומך בצורה נחרצת בהקמת שדה התעופה בחיפה

 

בדיון שהתקיים במועצה הארצית לתכנון ובנייה אמר ראש המועצה האזורית מגידו, איציק חולבסקי, כי שדה תעופה בעמק יזרעאל יהרוס את העמק כמרחב חקלאי כפרי ויפגע בעצם קיומו כריאה ירוקה חיונית, עוד הוסיף כי מאוכזב מאד מעמדת עיריית יוקנעם עלית התומכת בהקמת שדה תעופה ברמת דוד.

ח"כ איציק וקנין, סגן יו"ר הכנסת, יו"ר השדולה החקלאית בכנסת, נפגש עם אנשי המושבים במועצה האזורית מגידו. בפגישתו עם חברי יקנעם המושבה, עין העמק ואליקים, אמר וקנין כי יסייע לבלום את תכנית סיפוח המושבים, אותה הגדיר כתכנית בלתי מוצדקת ובלתי נחוצה, זאת על סמך עתודות הבנייה הקיימות כבר כיום בשטחי יוקנעם עילית.

בדיון אמר איציק יעקב, יו"ר ועד מושב עין העמק, שהישובים מתפקדים ברמה גבוהה, וכי האנשים שגרים בעין העמק בחרו לגור בכפר ולא רוצים לגור בעיר. יגאל בן משה  מעין העמק הוסיף וציין ש"כל 5 שנים אלפסי חוזר עם בקשות לקבלת שטחים, הוא כבר קיבל 3,000 דונם!  נשאר לאנשי המושבים רק הבית – ואת הבית לא יסכימו לתת"

בהתייחס לאורחן אליקים, אמר אלי שלום, ממושב אליקים, כי ישנן כבר תכניות פיתוח בשלות לאזור וכי יש לפעול ולהמשיך ולקדם תכניות אלו. הביקור הוכתר בהצלחה וח"כ וקנין, ממפלגת ש"ס, הבטיח לעמוד לימינם של המושבים והמועצה ולסייע להם ככל שיידרש.

 

כיתוב

חה"כ איציק וקנין ואיציק חולבסקי

 

אודות admin

עשוי לעניין אותך

מנכ"ל איגוד התעשייה הקיבוצית, אופיר ליבשטיין

יוזמה בקיבוצים: רכישת מתנות לחגים ממפעלי עוטף עזה

אופיר ליבשטיין: "אנו קוראים למפעלי התעשייה, לחברות ולארגונים במשק להצטרף אלינו" יוזמה בקיבוצים: לרכז את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>