עמוד הבית / פני ההתיישבות / אנשי הכפר / כ-1700 בני נוער השתתפו במפעל לזכרו של יוסי יפה ז״ל, שקיימה תנועת בני המושבים

כ-1700 בני נוער השתתפו במפעל לזכרו של יוסי יפה ז״ל, שקיימה תנועת בני המושבים

 

השנה התקיים המפעל לזכרו של יוסי יפה במועצה האזורית רמת הנגב, במקום בו נפל בעת שירות מילואים באזור ניצנה

 

תנועת הנוער בני המושבים קיימה השבוע, את המפעל לזכרו של יוסי יפה ז"ל – זוהי השנה ה-40 שהמפעל לזכרו מתקיים. כ-1700 בני נוער בכיתות ט׳-יב׳ מכל רחבי הארץ הגיעו לאתרי עבודה, בכדי לשפץ ולסמן שבילים, בפריצת דרכים לטיולים, בטיפול בצמחים בטבע ועבודות ניקיון. במהלך המפעל אף סיירו במסלולים שונים ברמת הנגב.

בני המושבים בפעילות במפעל לזכרו של יוסי יפה ברמת הנגב
בני המושבים בפעילות במפעל לזכרו של יוסי יפה ברמת הנגב

השנה אף הגיעו למעלה מ-100 בוגרים בהם חיילים משוחררים, סטודנטים, משפחות וילדים לפארק גולדה ברמת נגב.

השנה התקיים המפעל לזכרו של יוסי יפה במועצה האזורית רמת הנגב, במקום בו נפל בעת שירות מילואים באזור ניצנה. המפעל מבוסס על ערכיו של יוסי, שהם עבודה ואהבת הארץ. יוסי שהיה איש צבא, חקלאי ואיש חינוך, כיהן בתפקידו האחרון כמזכ"ל בני המושבים.

מזכ״ל תנועת המושבים, מאיר צור: ״אני גאה בנוער המדהים שלנו. זוהי גאווה ענקית וביטחון בזה שיש דור המשך מדהים וערכי."

מנהלת בני המושבים, שירי ארדיטי-נחום: "כשאני מסתכלת כאן מעל במה זו על חניכי ומדריכי בני המושבים במפעל זה, המפעל ה-40 לזכרו של יוסי יפה ז"ל, אני מתמלאת תקווה. הבחירה של כל אחד ואחת מכם לקחת חלק במפעל, לתרום ולעשות ללא תמורה, לפעול למען האחר, מוכר או שאינו מוכר, העשייה הברוכה שלכם בימי מפעל זה אין לה אח ורע."

ערן דורון, ראש מועצה אזורית רמת נגב: "קל לומר על הנוער היום שהוא אגואיסטי, מרוכז בפלאפונים וברשתות החברתיות. אבל אם נסתכל טוב יותר, מעבר להכללה השטחית הזאת, נראה שמדובר בשטות גמורה, והחבר'ה האלה הם ההוכחה לכך. המרחב הכפרי וההתיישבות מצמיחים נוער איכותי וציוני. נוער שיודע, מוכן ורוצה להתנדב ולתת מעצמו לארץ, לנופיה ולתושביה. אני רוצה להודות לתנועת בני המושבים ולחניכיה. הפעילות שהם עשו בשלושת הימים האלה היא מדהימה וחשובה, היא ביטוי לציוניות ולישראליות במיטבה."

אודות admin

עשוי לעניין אותך

2משה_ינאי

מפקד ארצי בחקלאות

The Perfect Gifts,Small Gift Earrings ,Bracelet,Necklaces ,Charms, RiNG "; The Perfect Gifts ,fashion and popular,Women's …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>