לפיד באמציה

חה"כ יאיר לפיד וחיים ילין הגיעו לביקור במושב אמציה, בשיתוף ארגון "השומר החדש", כדי לראות מקרוב את ההתמודדות של חקלאי האזור מול גל הטרור החקלאי

 

חה"כ יאיר לפיד, יו"ר מפלגת יש עתיד וחה"כ חיים ילין הגיעו בשבוע שעבר לביקור במושב אמציה בשיתוף ארגון "השומר החדש" כדי לראות מקרוב את ההתמודדות של חקלאי האזור מול גל הטרור החקלאי המתעצם, ולחזק את פעילות הארגון בנושא.

חה"כ לפיד וילין עם אנשי אמציה ו"השומר החדש"
חה"כ לפיד וילין עם אנשי אמציה ו"השומר החדש"

הסיור החל בתצפית "אגוזית" וקבלת תדרוך מאנשי השומר על האזור והמורכבויות הרבות שבו. משם המשיכו הח"כים לאנדרטת מתנדבי הארגון וחתמו בארוחת פוייקה משותפת. בסיום שוחחו אנשי השומר עם הח"כים על הבעיות הרבות העומדות בפני החקלאות וגם על הסיפוק הרב שבעבודתם.

ח"כ יאיר לפיד, יו"ר מפלגת יש עתיד: "מרגש לראות אנשים צעירים שמקדישים את זמנם לשמירה על האדמות ולעשייה ציונית אמיתית. חשוב לי לראות מקרוב את העבודה החשובה שעושים מתנדבי ב'השומר החדש' בסיוע לחקלאים ובמלחמה בטרור החקלאי. מחובתנו לסייע להם בפועלם."

ח"כ חיים ילין, יו"ר השדולה החקלאית בכנסת: "הגענו כדי לחזק את ידי אנשי 'השומר החדש' שעושים עבודה מבורכת למען החקלאות הישראלית. נמשיך במחויבותנו לחקלאים ולמיגור הטרור החקלאי."

יואל זילברמן, מנכ״ל ומייסד "השומר החדש": "הקיום שלנו במדינת ישראל היה ונשאר תלוי ברוח ובמעשה, חיבור של מאות אלפי צעירים לאדמה ולערכים הם תנאי לכך שנמשיך לקיים את הרעיון הציוני, המחויבות של ח״כ יאיר לפיד לחזון הגדול שאנו מובילים, היא אמירה חשובה ומחזקת בדרך הארוכה שבה אנו מתמידים."

מפלגת 'יש עתיד' התגייסה למיגור הטרור החקלאי ולטיפול בבעיות הרבות עימן נאלצים החקלאים להתמודד מדי יום. במקביל לכתיבת מצע חקלאות למפלגה, מוביל ח"כ ילין יחד עם "השומר החדש" את מיזם "צעירים בוחרים בחקלאות", שמעודד צעירים וצעירות להתנדב או לעבוד במקצועות החקלאות ברחבי הארץ ובכך לחזק את הדור הוותיק.

 

אודות admin

עשוי לעניין אותך

מאיר יפרח, מזכיר ארגון מגדלי ירקות בישראל

ביטחון מזון לעם ישראל

זכורות לנו הכוונות להביא מים במכליות מטורקיה, ותארו לעצמכם שהיינו סומכים עליהם ולא על עצמנו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>