עמוד הבית / איפה הכסף? / שולחן החלב של תנועת המושבים דחה את הצעת ההסכם של התאחדות מגדלי הבקר

שולחן החלב של תנועת המושבים דחה את הצעת ההסכם של התאחדות מגדלי הבקר

שר החקלאות, אורי אריאל ושר האוצר, משה כחלון למאיר צור: "הסיכום התקציבי ככל שיחתם – ביצועו יהיה מותנה בהסכמתך"

מזכ"ל תנועת המושבים ויו"ר התאחדות חקלאי ישראל, מאיר צור ויו"ר שולחן החלב של תנועת המושבים, ישראל טוטי בלוך, כינסו השבוע דיון חירום של שולחן החלב, בו הוצג ההסכם של התאחדות מגדלי הבקר עם משרדי האוצר והחקלאות, זאת לפני קבלת תוקף של החלטת ממשלה.

עתיד הרפת המשפחתית
עתיד הרפת המשפחתית
ההסכם הוצג על ידי אביתר דותן, מהתאחדות מגדלי הבקר, איציק שניידר ממועצת החלב, אבו וילן מהתאחדות חקלאי ישראל והראל לוקר, מזכיר הממשלה לשעבר, המשמש כיום כיועץ להתאחדות מגדלי הבקר להסכם.
לאחר דיון שנמשך אל תוך הלילה החליטו, פה אחד, חברי שולחן החלב של תנועת המושבים שהסכם כזה יגרום לאי וודאות במשק המשפחתי וכי, הרפת המשפחתית לא תוכל לעמוד בה ולכן הוחלט פה אחד שלא לקבל את ההסכם.
עם דחיית ההסכם, הודיע שר החקלאות ופיתוח הכפר, אורי אריאל למאיר צור, כי "הסיכום התקציבי, ככל שיחתם בין משרד החקלאות למשרד האוצר בנושא הנדון, ביצועו יהיה מותנה בהסכמתך, בהסכמת מועצת החלב והתאחדות מגדלי הבקר."
כמו כן, הצוות האסטרטגי מטעם שולחן החלב שבוחן את הרפת המשפחתית, בונה תכנית לשולחן הכוללת פיתוח וחיזוק הרפת המשפחתית ויציגה לדיון בשולחן החלב.

אודות admin

עשוי לעניין אותך

עמי ארנין

השפעת צינון פרות יבשות על ביצועיהן בתחלובה העוקבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>