עמוד הבית / ראשי / מג"ב למען המושבים

מג"ב למען המושבים

עו״ד עמית יפרח, יועמ״ש ויו״ר אגף קרקעות בתנועת המושבים הרצה בהשתלמות מקצועית של קציני מג"ב בתחנה, בחסות ביה"ס למערך היישובים והמתנדבים של מג"ב

השבוע הוזמן עו״ד עמית יפרח, יועמ״ש ויו״ר אגף קרקעות בתנועת המושבים להרצות בהשתלמות מקצועית של קציני מג"ב בתחנה, בחסות ביה"ס למערך היישובים והמתנדבים של מג"ב.
פקד דנית גרינשטיין, עו"ד משמשת כסגנית מפקד ביה"ס ובמסגרת תפקידה אחראית על איתור התכנים המקצועיים הרלוונטיים לבעלי התפקידים.
כחלק מאיתור הצרכים, עלה הצורך של קציני מג"ב הנותנים מענה מבצעי וקהילתי במרחב הכפרי, לקבל תמונת ראי על אופי הפעילות של תנועת המושבים.
על רקע זה נוצר שיתוף הפעולה עם היועץ המשפטי של תנועת המושבים, עו"ד עמית יפרח שנתן הרצאה לקצינים הנ"ל, והרחיב את ידיעותיהם ביחס לפעילות התנועה על כלל היבטיה המקצועיים .בהרצאה ניתנה סקירה על מבנה המושב ניהולו והזכויות הקיימות בחלקות המגורים במושבים .
עו״ד עמית יפרח : "עבורי היה חשוב מאוד להקנות כלים מקצועיים לשוטרים, הבאים במגע עם הנהלות היישובים והמועצה האזורית וכמובן, זו גם הזדמנות לומר להם תודה רבה על עשייתם המסורה, לטובת בטחון תושבי המרחב הכפרי."

עו"ד עמית יפרח ופקד דנית גרינשטיין
עו"ד עמית יפרח ופקד דנית גרינשטיין

אודות admin

עשוי לעניין אותך

עמי ארנין

השפעת צינון פרות יבשות על ביצועיהן בתחלובה העוקבת

סיכום ניסוי 2016 ד"ר עמי ארנין, ד"ר איתי עסיס, ד"ר בני שריר, ד"ר מיכאל ואן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>