עמוד הבית / חדשנות / בלשי מג"ב עצרו "על חם" 2 חשודים בגניבת עופות

בלשי מג"ב עצרו "על חם" 2 חשודים בגניבת עופות

בכרם שלום * יום למחרת תפשו טרקטור שנגנב מרבדים והושב לבעליו

חקירה סמויה ומידע מודיעיני מדויק, הובילו לתפיסת חוליית גנבי עופות, אשר מיוחסים לה מספר גנבות של מאות עופות ומאות ק"ג של תערובות מלולים בקיבוץ כרם שלום.

חלק מהעופות שנתפשו ברשות החשודים
חלק מהעופות שנתפשו ברשות החשודים
מוקדם יותר, לאחר חקירה סמויה התקבל מידע על גניבת עופות ע"י החולייה. כוחות סמויים של מג"ב, בשיתוף היחידה האווירית של משטרת ישראל, איתרו את הרכב החשוד ועצרו אותו בצומת מעון שבכביש 317.
בחיפוש ברכב נמצאו כ-150 עופות חשודים כגנובים מכרם שלום. בהמשך בוצע חיפוש במקום עבודתו של אחד מהחשודים ונמצאו כ-100 עופות נוספים, החשודים כגנובים. עפ"י החשד העופות היו מיועדים למכירה בפזורה הבדואית בדרום. שני החשודים, בשנות ה-30 לחייהם, תושבי תל-ערד וכרם שלום, הועברו לחקירה במשמר הגבול.
שיתוף הפעולה של כוחות מג"ב וחברת איתוראן בפעילות שכללה שילוב של אמצעים טכנולוגיים, דיווח מהיר של איתוראן וסריקות רגליות בשטח הוביל למציאת טרקטור שנגנב מקיבוץ רבדים והחזרתו לבעליו החוקיים.
אמש, התקבל דיווח מאיתוראן בדבר ניתוק חיישן של החברה, המחובר לטרקטור באזור רבדים שבמועצה אזורית יואב. כוחות של מג"ב ואיתוראן הגיעו למקום הניתוק והחלו במצוד אחר הטרקטור.
הטרקטור שנגנב מרבדים והושב לבעליו החוקיים
הטרקטור שנגנב מרבדים והושב לבעליו החוקיים
בסריקות שכללו כוחות רגליים, רכובים ושילוב של מסוק של משטרת ישראל, אותר הטרקטור בסמוך למושב תירוש שבמוא"ז מטה יהודה. הטרקטור, ששימש לעבודות תשתיות בקיבוץ רבדים ושוויו מוערך בכ-350 אלף שקל, הוחזר לבעליו החוקיים.

אודות admin

עשוי לעניין אותך

עמי ארנין

השפעת צינון פרות יבשות על ביצועיהן בתחלובה העוקבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>