עמוד הבית / חדשנות / תלמידות 'גאון הירדן-דרכא' יזמו מבצע התרמת שיער

תלמידות 'גאון הירדן-דרכא' יזמו מבצע התרמת שיער

עופר זינגר וקרני עורי, תלמידות מנהיגות בעמק המעיינות, הצליחו לשכנע 18 בנות ובנים לתרום משיערם, לטובת פאות עבור נערות ונשים חולות סרטן

עופר זינגר וקרני עורי שמעו על אירועי התרמת שיער המתרחשים בכל רחבי הארץ והחליטו להביא אירוע התרמה גם לבית הספר שבו הן לומדות – 'גאון הירדן – דרכא'. הבנות שלמדו היטב את הנושא, הכינו מצגת והעבירו בכל כיתות בית הספר שיעור, בו הסבירו את החשיבות, הצורך והתהליך של תרומת שיער – והזמינו תלמידים, מורים, אנשי קהילה וצוות לתרום.

מבצע התרמת שיער בעמק המעיינות
מבצע התרמת שיער בעמק המעיינות
המבצע שהחל עם שש בנות בלבד, הגיע ביום ההתרמה ל-18 בנות ובנים שהגיעו לתרום כשלושים ס"מ משיערם. אל 'גאון הירדן' הצטרפו תלמידות מבית ספר העל יסודי שק"ד, בנות מכיתות נווה ועוד ילדה צעירה שהגיעה עם אמה.
הספריות – שולי מסקין מניר דוד ורלי סיבוני ממנחמיה גויסו למשימה החשובה ובמהלך כל הבוקר סיפרו את כל מי שהגיע לאירוע ובסבלנות רבה ותוך רגישות ליוו והסבירו לתורמים על התהליך והתספורת.
כולם הגיעו נרגשים מאוד לאירוע, ואף עם חשש קל, אולם לאחר התספורת ודברי ההרגעה והעידוד שקיבלו מחבריהם, מהספריות ומצוות בית הספר, שליוו אותם לאורך כל הבוקר, יצאו מחייכים ומלאי סיפוק על התרומה המבורכת והמעשה שעשו למען בנות ונשים אחרות.

אודות admin

עשוי לעניין אותך

עמי ארנין

השפעת צינון פרות יבשות על ביצועיהן בתחלובה העוקבת

סיכום ניסוי 2016 ד"ר עמי ארנין, ד"ר איתי עסיס, ד"ר בני שריר, ד"ר מיכאל ואן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>