עמוד הבית / פני ההתיישבות / אליקים: ערב לזכרם של אלמוג גטיה ונתנאל קהלני ז"ל

אליקים: ערב לזכרם של אלמוג גטיה ונתנאל קהלני ז"ל

שנפלו בשנה וחצי האחרונות * הערב הופק ע"י נוער המושב, בליווי בנות שירות ובהנהגת נאוה דוד – מנהלת חינוך ונוער באליקים

בשבוע של ריבוי טקסי זיכרון, התקיים לראשונה ערב מיוחד ומרגש במושב אליקים לזכרם של אלמוג גטיה ונתנאל קהלני ז"ל שנפלו בשנה וחצי האחרונות. הערב הופק על ידי הנוער הנפלא של המושב, בליווי בנות שירות ובהנהגה של נאוה דוד – מנהלת חינוך ונוער באליקים.

בערב לזכרם של אלמוג גטיה ונתנאל קהלני ז"ל
בערב לזכרם של אלמוג גטיה ונתנאל קהלני ז"ל
אלמוג גטיה ז"ל, בתם של לימור ואיתן, נפלה ב-30.10.2016 ונתנאל קהלני ז"ל בנם של נעמי ודני נרצח בפיגוע דריסה נפשע בצפון השומרון, לפני זמן קצר ב-16.3.2018.
בני הנוער הרכיבו פסיפס מקסים ששיקף בצורה מדהימה את הדמויות הנפלאות והמיוחדות של אלמוג ונתנאל בשירה נהדרת, בנגינה מרשימה, סיפורים אישיים מרגשים ובמצגות מקסימות שהציגו את תחנות חייהם הקצרים כל כך אך המשמעותיים כל כך של אלמוג ושל נתנאל .
התפוסה בבית העם הייתה מלאה. כ-250 משתתפים, ביניהם משפחות הנופלים, אנשי צבא, ראש המועצה, נציגי מחלקת הנוער מהמועצה, צוות הנהלה ומחנכים מתיכון מגידו וכמובן תושבי המושב.
איציק חולבסקי, ראש המועצה: "בני הנוער של אליקים הוכיחו אמש שוב כמה הם ערכיים, מוכשרים, רגישים וחברים נפלאים. אני גאה מאד בנוער המדהים והאיכותי. מאחל למשפחות גטיה וקהלני שלא ידעו עוד צער. נמשיך לחבק לתמוך לנחם ולחזק אותן."
נאוה דוד: "מי היה מאמין שבגן הפרטי שלנו שני ילדים כבר לא איתנו? ערב ראשון של זיכרון באליקים נבוכים מול המציאות החדשה, הכואבת כל כך, שבורים, רוצים תשובות ואין.
"אף אחד לא הכין אותנו שבמשך שנה וחצי נאבד שניים משלנו – אלמוג ונתנאל. נשימתו של מושב שלם נאנק מכאב."

אודות admin

עשוי לעניין אותך

עמי ארנין

השפעת צינון פרות יבשות על ביצועיהן בתחלובה העוקבת

סיכום ניסוי 2016 ד"ר עמי ארנין, ד"ר איתי עסיס, ד"ר בני שריר, ד"ר מיכאל ואן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>