עמוד הבית / קרקעות ובנייה / בנייה / מרחבים ושדות נגב: הכינו תשתית לחוזי החכירה

מרחבים ושדות נגב: הכינו תשתית לחוזי החכירה

עו"ד עמית יפרח לוועדים בשתי המועצות האזוריות בנגב:
תשתית תכנונית היא תנאי הכרחי ליישום החלטות רמ"י 1311 ו-1399 (979)

 

סמינר הוועדים של מושבי המעצות האזוריות שדות נגב ומרחבים, שנערך בים המלח בנושא החלטות רשות מקרקעי ישראל והיערכות ליישום חוזי החכירה, אירח את יושב ראש אגף קרקעות ואגודות שיתופיות בתנועת המושבים עו"ד עמית יפרח.

בהרצאתו בפני חברי הוועדים סקר עו"ד יפרח שתי החלטות מרכזיות של רמ"י: 1311, חוזי חכירה במושבים; ו-1399 (979), היוון חלקת המגורים בנחלה. כמו כן, סקר עו"ד יפרח את נושא התעסוקה החלופית במושב והאפשרויות העומדות בפני בעלי הנחלות בדרום.

כינוס חשוב זה היווה הזדמנות מצוינת למפגש בלתי-אמצעי בין הוועדים לבין אגף הקרקעות בתנועת המושבים. עו"ד יפרח הסביר לחברי הוועדים, כי התשתית התכנונית היא תנאי הכרחי ליישום שתי ההחלטות וכי מושבים שלא יעשו זאת בהקדם, חבריהם לא יוכלו ליהנות מהאפשרות ליישם את ההחלטות בחלקות מגוריהם.

עו"ד עמית יפרח: "אנו מבצעים מפגשים כנסים וסדנאות בלא מעט מושבים ומועצות אזוריות בסוגיה כחלק משיתוף פעולה עם המושבים. ישנה היענות מדהימה של ראשי המועצות, הנהלות היישובים וציבור בעלי הנחלות גם כן מגיע בכמויות גדולות ומקבל כלים חשובים שיעזרו: פעם אחת – להבין את ההחלטות והשלכותיהן על האגודות ובעלי הנחלות ופעם שנייה – ועדי האגודות מקבלים את האינפורמציה לצורך הכנת המושב ליישום ההחלטות ולהיערכות נכונה, לטובת האגודה וחבריה".

עו"ד עמית יפרח. "להבין את ההחלטות והשלכותיהן על האגודות ובעלי הנחלות"
עו"ד עמית יפרח. "להבין את ההחלטות והשלכותיהן על האגודות ובעלי הנחלות"

אודות דרור יוסף

עשוי לעניין אותך

עו"ד שחר חסאן

זיכוי מהדהד במושב מכמורת מעבירות תכנון ובניה

בית משפט השלום בנתניה זיכה נאשמים מעבירות רחבות היקף בתחום הבניה הבלתי חוקית, זיכוי שהוצג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>